طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی
سایت شرکتی برای کمپانی هـا ، شرکت هـا ، نمایندگـی هـای بـرنـدهـا و موسسات مختلف طراحی و اجرا می شود. هدف از سایت شرکتی ، معرفی خدمات و محصولات می باشد. در یک جمله می توان گفت : هدف از طراحی سایت شرکتی پرزنت شرکت برای بازار هدف و مخاطبان است . از آنجا که یکی از راههای درآمدزایی شرکت ها و موسسات امروزه از طریق وب سایت می باشد ، در نتیجه خیلی مهم است که سایت بصورت کاملا حرفه ای طراحی و پیاده سازی شود. وب سایت یک شرکت معرف هویت آن شرکت است.
طراحی سایت فروشگاهی
یک سایت فروشگاهی آنلاین حرفه ای ، امروزه دارای تراکنش بالا خرید محصولات و در نتیجه سودآوری بسیار بالایی است آیا همه سایت های فروشگاهی موفق هستند ؟!!!! جواب سوال فوق خیر است چرا که طبق آمار روز ، تنها 32% از سایت های فروشگاهی موجود در کشور دارای درآمدزایی هستند . فروشگاه اینترنتی های شکست خورده ، متاسفانه سایت فروشگاهی را به عنوان شغل دوم در کنار کار اصلی خود در نظر می گیرند و ثانیا از قالب های آماده استفاده می کنند و ثالثا ایده جدید و تازه ای ندارند.
طراحی سایت اختصاصی
اگر یک وبسایت نیاز دارید که می خواهید متفاوت و خلاقانه باشد و مشابه هیچ سایت دیگری نباشد . . . اگر وب سایتی می خواهید که مطابق با تکنولوژی روز دنیا باشد . . . اگر به وب سایتی فکرمیکنید که بتواند بیزینس و کسب و کار شما را متحول نماید . . . باید یک وب سایت اختصاصی که تماما کد نویسی شده باشد استفاده کنید . بیشتر پروژه های طراحی سایت در آژانس تبلیغاتی آتنا به صورت اختصاصی و خلاقانه مطابق با استاندارد های روز دنیا و W3C می باشد . طراحی سایت شرکتی اختصاصی می تواند...

طراحی سایت حرفه ای

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است.
وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در اتنا به خوبی این موضوع را درک می کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.
خلاقیت
90%
امکانات
95%
کاربر پسند بودن
90%

ویژگی های یک سایت خوب

برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و مخاطبان یک سایت با کیفیت و خوب باید دارای ویژگی های بسیاری باشد یک وب سایت اثر گذار هم از نکته نظر گرافیک و زیبایی و هم از نظر کارایی و سادگی دسترسی باید در سطح بالایی باشد. البته رعایت موارد بسیار متعدد سئو را نباید فراموش کرد.

اگر شما در پی گسترش بازار و کسب و کار خود هستید توجه به بهینه سازی و سئو سایت خود را در زمان طراحی سایت نباید به هیچ عنوان کم اهمیت و یا اینکه نادیده بگیرید، چرا که پیاده سازی سئو برابر است با کسب امتیازات گوگل به یک سایت و همچنین کسب جایگاه برتر در نتایج جستجوی گوگل و افزایش بازدید سایت، که به نوبه خود سهم بسزایی در رشد و رونق کسب و کار و افزایش سود شما خواهد داشت.

طراحی سایت همراه با سئو حرفه ای

مهمترین هدف و کار ما، طراحی سایت استاندارد با توجه به خواسته ها و نیاز شما با ویژگی های کاربردی متناسب با کسب و کار و بازار هدف شماست.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب و طراحی وب ایده‌الی که بتواند جوابگوی بازار کار شما و نیازهای مشتریانتان باشد تیم حرفه ای طراحی سایت آتنا ، با بهره گیری از زبان برنامه نویسی بروز که بهترین تناسب را با هدف و خواسته‌های شما داشته باشد با طراحی مدرن و ظاهری چشم نواز بهمراه طراحی تخصصی و خیره کننده که تاثیر بسزایی در به چشم آمدن شما در مقابل رقیبانتان می شود.

از سوی دیگر، با پیاده سازی یک سئو کاملا حرفه ای در هنگام طراحی وب و اطمینان از سرعت بارگذاری سریع وب سایت شما که مسلما نتیجه یک برنامه نویسی صحیح و استفاده از کدهای برنامه نویسی بهینه سازی شده می باشد. البته با بهره گیری از تجربه ده ساله تیم طراحی سایت بابون وبسایت شما را به گونه‌ای پیاده سازی و طراحی می کنیم که در کسب و کارتان تبدیل به یک برند شناخته شده شوید.

طراحی سایت کاربر پسند

کاربر پسند بودن یکی از مهم ترین ویژگی های یک وب سایت است که میتواند کارایی و شانس موفقیت آن را افزایش دهد.این بخش فقط شامل ظاهر سایت نمی‌شود و طراحی رابط کاربری مناسب،به شکلی که کاربران با سایت احساس راحتی کنند و بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند و فعالیت های دلخواه را در آن انجام دهند نیز در کاربر پسند بودن یک سایت تاثیر دارد.

نیمی از کاربران اینترنتی به جای اینکه تک تک کلمات یک محتوا را مطالعه کنند، با یک نگاه سریع و کلی به صفحه برآورد می‌کنند که آیا محتویات آن، برای شان مفید هست یا خیر.تنها یک طراحی سایت با ساختار مناسب می‌تواند توجه این دسته از کاربران را  به خود جلب کند.

تیم گرافیک طراحی سایت پالت با علم به اهمیت طراحی مناسب و زیبای سایت از جدیدترین نرم افزار ها و تکنولوژی های طراحی، برای طراحی جنبه های بصری و رابط کاربری سایت شما استفاده خواهد کرد.

ما این آمادگی را داریم که سایت شما را کاملا مطابق با میل و سلیقه شما ، بر مبنای اصول و قواعد طراحی و با استفاده از جدیدترین متدها و تکنولوژی های موجود طراحی کنیم.

امنیت بالای سایت

ایجاد سایت هایی ایمن خدمتی دیگر از گروه طراحی سایت پالت است.با توجه به تهدید های امنیتی فراوانی که در بستر اینترنت وجود دارد تیم برنامه نویسی پالت بخش مهمی از تمرکز خود را روی برآورده کردن اصول امنیتی برای وب سایت های شما قرار داده است.با برنامه نویسی و طراحی مناسب ،خطراتی که متوجه سایت شما می‌شوند را به حداقل رسانده و دسترسی دائمی و با کیفیت به سایت تان را به شما هدیه می‌دهیم.

پروژه های انجام شده
7580
مشتریان
3011
سال تاسیس
1395

پروژه های انجام شده

آمار و ارقام پروژه ها
چرا ما را انتخاب می کنید

شرکت های زیادی وجود دارند اما چرا آتنا؟

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید. ما اماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . طراحی سایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص ماست.
تماس با ما تماس بگیرید 026-32525200