طراحی سایت

طراحی سایت
طراحی سایت هدف ما نیست. طراحی یک کسب و کار موفق هدف ماست. امروزه تعداد زیادی سایت اینترنتی وجود دارد اما تنها درصد کمی از سایت های اینترنتی سود خوبی دارند. اتنا برای شما فقط یک سایت طراحی نمی کند مسیر موفقیت را برای شما طراحی می کند و شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی می کند. انواع سایت : شرکتی-فروشگاهی-سازمانی-خبری- شخصی)
تولید محتوا
یکی از اصلی ترین راه کارهای رسیدن به نقطه خوب در موتورهای جستجو درج محتوای درست و مقالات مفید در سایت می باشد. محتوا باید کپی از دیگران نبوده و کاملا تدوین شده توسط مدیر سایت به بهترین حالت ممکن باشد. تیم محتوای اتنا می تواند با اتکا به قدرت تولید محتوای خود این نقص وب سایت شما را به درستی پوشش دهد.
سئو و بهینه سازی
سئو به معنی بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجوگر می باشد. در واقع بهینه سازی تکنیکی است که به وب سایت اجازه می دهد که در موتور های جستجو گر از لحاظ بازدید کننده سایت و ترافیک آن به مرتبه ی بالاتری برود.

طراحی سایت حرفه ای

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است.
وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در اتنا به خوبی این موضوع را درک می کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.
خلاقیت
90%
امکانات
95%
کاربر پسند بودن
90%
پروژه های انجام شده
7580
مشتریان
3011
سال تاسیس
1395

پروژه های انجام شده

آمار و ارقام پروژه ها
چرا ما را انتخاب می کنید

شرکت های زیادی وجود دارند اما چرا آتنا؟

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید. ما اماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . طراحی سایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص ماست.
با ما تماس بگیرید 026-32525200