درباره ما

همانطور که بخوبی مطلع هستید؛ دنیای امروز با سرعت زیادی در حال تغییر، توسعه، پیشرفت و تنوع است. رقابت در دنیای اقتصاد، هر روز تنگاتنگ، نزدیک و سخت تر میشود، تولیدکنندگان بر اساس سطح توقع مصرف کننده و در راستای جذب مشتری بیشتر، نیازمند ارتقاء همه جانبه سطوح تولید هستند که از مهمترین آنها صنعت بسته بندی است. صنعت بسته بندی به شدت وابسته به صنعت چاپ می باشد. صنعت چاپ خود به شدت وابسته به طراحی است که طراحی و رنگبندی وابسته به استفاده از علم روز دنیا بر اساس روانشناسی و تحقیقات میدانی، منطقه ای می باشد. در مجموع صنعت بسته بندی ، صنعت چاپ و طراحی در راستای برندسازی و ارتقاء کیفیت فروش و استفاده از علم روز دنیا در برند سازی، تحقیقات میدانی و منطقه ای، استفاده از روانشناسی رنگ اختصاصی هر صنعت و دنبال کردن سلایق روز دنیا و علی الخصوص اروپا می باشد.
با تحقیقات بعمل آمده در ده سال گذشته و با سرعت گرفتن تنوع بسته بندی در دنیا و استفاده از طرح های زیبا با رنگ های شاد و خاص در هر سال، اثبات شده شرکت های تولیدی که در صنعت بسته بندی با کیفیت چاپ عالی با طرح ها و رنگ های روز و علمی اقدام به تولید کرده اند، بیشترین اقبال را در جذب مشتری و فروش داشته اند و با اتکا به این علم، شگفتی هایی در عرصه فروش محصولات نسبت به رقیبان سنتی خود خلق کرده اند.

آژانس طراحی و تبلیغات آتنا با گردآوری کارشناسان مجرب و با اتکا به علم روز برندینگ، طراحی خلاقانه، شناخت و رعایت اصول روانشناسی رنگ مربوط به هر صنعت، در جهت ارتقاء و قابل رقابت کردن محصولات تولیدی کشور عزیزمان ایران دست شما تولیدکنندگان و مجریان صنعت چاپ و بسته بندی را به گرمی می فشاریم و آمادگی خود را در جهت مشارکت و طراحی اصولی و تخصصی اعلام می نماییم.

در اختیار گذاشتن سیستم مشاوره در جهت ارتقاء سطح کیفی طراحی و تبلیغات، تعهد حرفه ای در قبال انجام به موقع پروژه ها، برخورداری از امتیاز تماس مستقیم با طراح یا طراحان پروژه در جهت تسریع روند پروژه، استفاده از به روزترین و مدرن ترین نرم افزار های طراحی و  همچنین به روز ترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ، رعایت حقوق معنوی مشتریان و حفظ محرمیت اطلاعات آنان از باورهای آژانس طراحی و تبلیغات آتنا می باشد.

ارائه کلیه خدمات مرتبط با صنعت چاپ و تبلیغات در سطح بین الملل با بالاترین کیفیت و برترین طراحی به عنوان هدف کلی این مجموعه در نظر گرفته شده است. امیدواریم با یاری خداوند منان، پشتکار و خلاقیت سرمایه انسانی، با ارائه خدماتی متفاوت، مجموعه ای از بهترین‌ها را برای شما خوبان فراهم آوریم.